O mnie

 

Jestem absolwentem Psychologii i Nauk o Rodzinie na Uniwersytecie im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Praktykę psychologiczną odbywałem w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii na oddziale zamkniętym psychiatrycznym dla dzieci w Józefowie, oraz na Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Szpitalu MSWiA w Olsztynie. Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Terapii dla dzieci i młodzieży ukończyłem w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

 

Jestem związany zawodowo z Centrum Psychiatrii Anima, Olsztyńskim Instytutem Psychoterapii oraz Niepubliczną Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną "Nadzieja" w Olsztynie, gdzie m.in. prowadzę psychoterapię grupową i indywidualną dla dzieci, młodzieży i dorosłych pacjentów.

 

Psychoterapię indywidualną prowadzę w paradygmacie psychodynamicznym, w oparciu o metodę leczenia zaburzeń osobowości TFP (Psychoterapia Skoncentrowana na Przeniesieniu) stosowaną w Bordeline Personality Institute w Nowym Jorku. Podlegam szkoleniu i regularnej superwizji w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jestem członkiem nadzwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

 

Oferuję pomoc osobom cierpiącym na zaburzenia osobowości, nerwicowe, depresyjne i nastroju, oraz przeżywającym kryzysy w relacjach interpersonalnych i inne trudności życiowe.

 

 

tel. 608-671-443

 

Kontakt

mail: pbodzon@gmail.com

tel. 608 671 443

 

Paweł Bodzon

Psychoterapia

Socjoterapia

Warsztaty

 

 

Żadna droga w moim życiu nie była tak długa jak ta, która miała mnie zaprowadzić do mnie samej.

 

A. Miller

 

Żadna droga w moim życiu nie była tak długa jak ta, która miała mnie zaprowadzić do mnie samej.

 

A. Miller

Kontakt

mail: pbodzon@gmail.com

tel. 608 671 443

al. Przyjaciół 3/1

Olsztyn 10-147