Kontakt

mail: pbodzon@gmail.com

tel. 608 671 443

A.M.D.G.

 

Żadna droga w moim życiu nie była tak długa jak ta, która miała mnie zaprowadzić do mnie samej.

 

A. Miller

 

Żadna droga w moim życiu nie była tak długa jak ta, która miała mnie zaprowadzić do mnie samej.

 

A. Miller

Paweł Bodzon

Psychoterapia

Socjoterapia

Warsztaty
Szkolenia

 

 

Kontakt

mail: pbodzon@gmail.com

tel. 608 671 443

A.M.D.G.

tel. 608-671-443


O mnie

 

Jestem absolwentem Psychologii i Nauk o Rodzinie na Uniwersytecie im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Praktykę psychologiczną odbywałem w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii na oddziale zamkniętym psychiatrycznym dla dzieci w Józefowie, oraz na Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Szpitalu MSWiA w Olsztynie. Szkołę Psychoterapii oraz Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Terapii dla dzieci i młodzieży ukończyłem w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jestem certyfikowanym psychoterapeutą TFP.

 

Jestem związany zawodowo z Centrum Psychiatrii Anima, oraz Ośrodkiem Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży w Olsztynie, gdzie m.in. prowadzę psychoterapię grupową i indywidualną dla młodzieży i dorosłych pacjentów.

 

Psychoterapię indywidualną prowadzę w paradygmacie psychodynamicznym, w oparciu o metodę leczenia zaburzeń osobowości TFP (Psychoterapia Skoncentrowana na Przeniesieniu) stosowaną w Bordeline Personality Institute w Nowym Jorku. Podlegam regularnej superwizji u superwizorów akredytowanych przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne oraz superwizorów ISTFP.  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

 

Oferuję pomoc osobom cierpiącym na zaburzenia osobowości, nerwicowe, odżywiania, depresyjne i nastroju, oraz przeżywającym kryzysy w relacjach interpersonalnych i inne trudności życiowe.